Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Blackberry

300 Euro

Përshkrimi

Ofrojme telefona te tipit Blackberry me shumice.Producte origjinale te companise RIM.
Cmimi varet nga numri i celulareve dhe eshte i negocjushem.


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 908 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Blackberry