Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Blej 2 merrni 1 falas Apple Iphone 5s @ € 400

400 Euro

Përshkrimi

Skype ; Muhammed.azur

Apple Iphone 5s është në dispozicion dhe gjithashtu është 5C . kontaktoni me mua tani për të blerë tuajat . Vini re se në qoftë se ju bleni 3units ju do të merrni 1 njësi për të lira .

5s Phone , me një çip me arkitekturë 64 – bit , një sensor identiteti gjurmë gishtash , një , kamera më të mirë më të shpejtë dhe një sistem operativ ndërtuar posaçërisht për 64 -bit , çdo një nga këto karakteristika në një smartphone do të bëjë atë përpara kohës së vet . Të gjitha këto karakteristika në një smartphone bëjnë atë një iPhone që është padyshim përpara kohës së vet .

Gold Apple iPhone 5s 64GB 500 €
Gold Apple iPhone 5s 32GB 450 €
Gold Apple iPhone 5s 16GB 430 €

Silver White Apple iPhone 5s 64GB 420 €
Silver White Apple iPhone 5s 32GB 370 €
Silver White Apple iPhone 5s 16GB 330 €

Hapësirë ​​Gray Apple iPhone 5s 64GB 370 €
Hapësirë ​​Gray Apple iPhone 5s 32GB 320 €
Hapësirë ​​Gray Apple iPhone 5s 16GB 300 €

Apple IPhone 5 c 16 GB 200 €
Apple IPhone 5 c 32 GB 230 €

Apple iPad Air 4G LTE 128GB 500 €
Apple iPad Air 4G LTE 64GB 470 €
Apple iPad Air 4G LTE 32GB 450 €
Apple iPad Air 4G LTE 16GB 430 €

Paketa përmbajtja
1 Apple iPhone 5s Lexuara Phone
1 Battery
1 ngarkues
1 Data Cable
1 Handsfree
Guide 1 përdoruesit

Të interesuar ? Detajet e kontaktit janë ;

Skype ; mamuzir
Mail ; mamuzir@gmail.com
tel # ; +447031917476
Web ; www.muhammed – phones.webs.com


URL: www.muhammed-phones.webs.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 563 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Blej 2 merrni 1 falas Apple Iphone 5s @ € 400 Blej 2 merrni 1 falas Apple Iphone 5s @ € 400

Postuar Nga:

Muhammed Azur

Braga


08/01/2014 7:40 am


+447031917476


Ofertat Më Të Shikuara