Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Blej PlayStation 2

50 Euro

Përshkrimi

Peje, blej Play Station 2 50 Euro
Blej Play Station 2 (Slim) pa chip. Duhet te jete ne rregull dhe te lexoj lojerat origjinale, per chip skam nevoje.

Cel. : albw@live.com


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1708 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi