Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Brand New Apple Iphone 4G 16GB Unlocked ne Kutine

400 Euro

Përshkrimi

Ne jemi Herman Panson Elektronikë, themeluar në vitin 1963, është një eksportues kryesor i ekraneve LCD, Computer laptopë, telefonat celularë, Digital Kamera dhe Zbavitje Instrumenti .. Ne jemi duke kërkuar për blerësit serioze te produkteve tona, Ne do t’ju japë një shumë të mirë dhe konkurrues çmimi për të gjithë goods.Because tonë ne duam të ndërtojmë një marrëdhënie të mira dhe të qëndrueshme të biznesit gjatë me ju.

Emri i kompanisë: Herman Panson Elektronikë

Adresa: 7.350 NW 35 Ter Miami, FL 33.122-1.241 Shtetet e Bashkuara

Kontakt E-mail Adresa:
info.hermanelectronics@gmail.com
sale_hermanelectronics@hotmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 782 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Brand New Apple Iphone 4G 16GB Unlocked ne Kutine