Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Celular me 4sim

0 Euro

Përshkrimi

lehtesohuni nga pesha dhe nga rrezet radio oktive…. enkas per ju aparati elektronik telefon dore (celular) jo me 1 sim as me 2sim po me 4sim.


URL: http://idraworld.blogspot.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 871 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Celular me 4sim

Postuar Nga:

falas

idraworld.blogspot.com


14/06/2011 6:03 am
Ofertat Më Të Shikuara