Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Erogator Uji

1300 Euro

Përshkrimi

Inportohen nga Italia erogator uji (filtrim uji, bejne te mundur pervec filtrimit ujin e gasuar, ujin natural temp ambjenti, ujin natural te ftohte si dhe ne base te kerkeses jane edhe errogator qe bejne te mundur dhe sukot e frutave ne disa shije te ndryshme. Keshtu ne kete menyre nuk keni nevoje me te ngarkoheni me kolit e ujit te pishem. Jane te kontrolluara nga ASL. Te gjitha me 1 vit garanci.
Per cdo prove dhe porosi kontaktoni ne adresen e email.
elisa79_02@yahoo.it


Fjalë Kyçe:
Statistika: 780 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Erogator Uji Erogator Uji

Postuar Nga:

elisa

Tirane


30/10/2010 4:42 pm
Ofertat Më Të Shikuara