Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Formatim dhe programe te ndryshme

Euro

Përshkrimi

Formatim dhe programe te ndryshme
Ofroj formatim dhe programe te ndryshme me cmimet me te lira.Te gjitha programet jane me te fundit dhe do te vijne tek ju nje jave ose per ma pak kohe ne varesi te programit nga dita qe ju e porosisni.Te gjitha formatimet kane keto cmime:
Linux Mandriva 2009-700 leke(7 euro)
Windows 7-1500 leke(20 euro)
Vista Ultimate-1200 leke(15 euro)
Vista Premium-1200 leke(15 euro)
Vista Business-1200 leke(15 euro)
Vista Starter-1200 leke(15 euro)
Xp SP3-1000 leke(12 euro)

Kur porositen per t’u formatuar me shume 3 kompjutera cmimet ulen 25%.
Te gjitha programet e tjera i kane cmimet ne varesi te llojit.

Kontakt:besi.daci@hotmail.com
daci.besnik@yahoo.com


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1303 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi