Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

HP

70 Euro

Përshkrimi

SHES PC TE MARKES HP SI DHE MONITOR TE NDRYSHEM . TE DHANT E PC JANE

HP 512 RAM 2.8 GHZ SI DHE 3.0GHZ BERTAMAT APO PROCESORIN 80GB HDD APO HARDISKUN
ME QMIME SHUM TE VOLIQME VETEM PER 70 EURO TE GJITHAT JAN TE ARDHUR NGA ZVICRRA


Fjalë Kyçe:
Statistika: 789 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

HP