Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

I POD 80 GB CLASSIC

160 Euro

Përshkrimi

SHITET ME GJITHE AKSESORET SI :USHQYESIN,USHQYESIN NE MAKINE,KUFJET(TE PAPAEDORURA) DHE KABLLON USB PER KOMPJUTER.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 596 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

I POD 80 GB CLASSIC