Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

it hardware,PC,TFT,PRINTERA,

Euro

Përshkrimi

Kerkojme bashkpunetore
Shesim me shumice te gjitha llojet e Computerave (vetem Brand Name) te perdorur dhe te ri,si dhe te gjitha llojet e Fotokopjeve,Ploterave.
it-remarket GmbH
CH-5734 Reinach


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1027 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

it-remarket GmbH

Zvicerr


22/03/2010 5:53 pm


0041796008870


Ofertat Më Të Shikuara