Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Komponente PC nga Italia

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, KOMPONENTE PC NGA ITALIA
Komponent Pc Nga Italia. Cmimi I Leverdishem. Garancia 2vjet. Te gjitha cmimet dhe produktet i gjeni ke ky site interneti: http://www.kompiuterstore.com

Mjafton te regjistroheni per te bere kerkesen tuaj. Per me shume informazione mund te kontaktoni ne nr. cel. 0682249262.

site: www.kompiuterstore.com
email: admin@kompiuterstore.com
chat: kompiuterstore@hotmail.com
tel: 0682249262


URL: www.kompiuterstore.com
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 937 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Komponente PC nga Italia