Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Laptop Dell inspiron 17′-i ri

629 Euro

Përshkrimi

Laptop Dell inspiron 17′-i ri i 2010,Core2duo 2×2.2 Ghz, ram 4gb,HD 500Gb,Bateria 4.5 ore.Cante- Cmimi 629 euro
Laptop Dell inspiron,
Core 2 Duo 2×2.1 Ghz
Ram 4gb,
Hd 500G
Wireless
Lan
Modem
Dvd-Writer
Display 17 Polsh WXGA
etj etj

Perfiton kush e mer vesh i pari !!!!!
Vizitoni dyqanin “USA LAPTOP SHOP” te SELVIA,ne rrugen SIRI KODRA, (30m nga kryqezimi i Rr,se Dibres me Rr Siri Kodra, ngjitur me BigMarket), 4 minuta nga Qendra, ose kontaktoni ne numrat e poshtshenuar.
Dyqani ju pajis me garancine dhe sigurine e nevojshme.
Mund te shijoni gjithashtu dhe internet wireless free,
me emrin USA-Laptops ne nje zone rreth 90m rreth dyqanit tone. Ju mirepresim !
………………………………………….. ………………………………………..
Garancia gjithashtu ofrohet e tera nga dyqani USA LAPTOP ne rast problemi, e jo “vetem nga fabrika” sic mund tu ofrohet nga persona anonime qe nuk pergjigjen me per produktin pasi jua shesin ne rruge. Kujdes !! – Ne treg qarkullojne dorazi laptopa te riparuar te paketuar dhe qe skane kurrefare garancie !

Kontakt
0692040 141/ 069 23 85294 ( v club)


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 899 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Laptop Dell inspiron 17'-i ri

Shqiperi


13/03/2010 10:54 am


069 23 85294


Ofertat Më Të Shikuara