Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Laptop HP MINI COMPAQ

20000 Euro

Përshkrimi

Shes Laptop Hp Mini Compaq. Eshte i sapoblere.Disponon 60 Giga Hard Disk, Giga RAM. Laptopi eshte bashke me qante, ka wireles, Bluetouth si dhe ka te integruar WEB CAM. Shitet per arsye financiare.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 893 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Laptop HP MINI COMPAQ

Postuar Nga:

Laptop HP MINI COMPAQ

Tirane/Albania


30/08/2009 4:15 pm


0694292382


Ofertat Më Të Shikuara