Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Laptop HP Pavilion dv9700 17inch

490 Euro

Përshkrimi

HP Pavilion model 2008 (the computer is personal again)

Procesor: AMD Turion 64×2 … 2.0 GHZ
RAM: 2GB
HD: 160GB
Graphic Memory: NVidia GeForce 7150M / nForce 630M… 1 GB

Operating System: Windows 7 (Legal)(Windos Vista Legal nese deshironi)

Lap topi eshte i pershtatshem per graphic design.

Ka 4 dalje USB
Card Reader
DVD Writer, Light Scribe, Camera te integruar dhe Altec Lansing Sound.

Lap Topi eshte blere ne SHBA.


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 2071 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Laptop HP Pavilion dv9700 17inch

Postuar Nga:

Laptop HP Pavilion dv9700 17inch

Tirane/Albania


26/10/2009 1:23 pm


0682053998


Ofertat Më Të Shikuara