Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Laptop SIEMENS, Centrino 1,7Ghz, wifi, Hd 60Gb;Ram 1Gb,Produkt vitrine,si i ri

249 Euro

Përshkrimi

Laptop SIEMENS, Centrino 1,7Ghz, wifi, Hd 60Gb;Ram 1Gb,Produkt vitrine,si i ri 249 €-6muaj Garanci
14.1′ Te sapoardhur nga gjermania
Perfekt per jeten e perditshme
Cmimi
249 Euro
6 muaj garanci

Usa laptop Shop
Rr. Siri Kodra
Perballe shkolles Siri Kodra
06920 40 141 / ose VodClub 069 2385294

Perfiton kush e mer vesh i pari !!!!!
Vizitoni dyqanin “USA LAPTOP SHOP” te SELVIA,ne rrugen SIRI KODRA, (30m nga kryqezimi i Rr,se Dibres me Rr Siri Kodra, ngjitur me BigMarket), 4 minuta nga Qendra, ose kontaktoni ne numrat e poshtshenuar.
Dyqani ju pajis me garancine dhe sigurine e nevojshme.
Mund te shijoni gjithashtu dhe internet wireless free,
me emrin USA-Laptops ne nje zone rreth 90m rreth dyqanit tone. Ju mirepresim !
………………………………………….. ………………………………………..
Garancia gjithashtu ofrohet e tera nga dyqani USA LAPTOP ne rast problemi, e jo “vetem nga fabrika” sic mund tu ofrohet nga persona anonime qe nuk pergjigjen me per produktin pasi jua shesin ne rruge. Kujdes !! – Ne treg qarkullojne dorazi laptopa te riparuar te paketuar dhe qe skane kurrefare garancie !

Kontakt
0692040 141/ 069 23 85294 ( v club)
klikoni foton për ta zmadhuar


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 831 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi