Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

LapTop TOSHIBA Satellite (500 EUR)

500 Euro

Përshkrimi

Shitet Lap-Top “TOSHIBA Satellite”
CMIMI 500 EUR –ose-57000 leke te reja, (I Pa Diskutueshem)
Prodhim i vitit 2009, Ekrani 15.6 Pol
i përdorur vetëm 2 muaj (gusht-shtator 2010)
Parametrat: 320 GB Hard Disk (2 porcione) C dhe E
Procesor 2 GB, Karikues, 3 porta USB,
Radar WI-FI shume i forte
Windows® 7 Home Premium (programe te licencuara)
Kompiuteri eshte me dokumente dhe brenda garancise 1-vjecare
Canta e merr Lap Topin me
gjithe pajisjet tjera, shitet 29 mije leke

SHENIM: Shitet vetem per aresye te madhesise
pasi nuk pershtatet me punen time aktuale

te interesuarit te kontaktojne:
nokiarh1100@gmail.com
ose cel: 0686023306


Fjalë Kyçe:
Statistika: 810 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Lap Top TOSHIBA Satellite

Tirane/Shqiperi


30/09/2010 12:54 pm


0686023306


Ofertat Më Të Shikuara