Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Nikon D80 Digital Camera me lente 18-135mm ….$ 450usd

450 Euro

Përshkrimi

Kjo kompani është e regjistruar PLOTESISHT ME QEVERISE.

Ne jemi një nga importues dhe eksportues kryesor për telekomunikacionet elektronike si telefonat celular, lojra, kamera digjitale, instrument muzikor, etj

PËR SHITJE CAMERA krejt të reja digjitale

Canon EOS-1D Mark II-N 8 Megapixel Digital … $ 700
Canon Digital XL1 Kit Videokamera … $ 500
Canon EOS 1D Mark II N 8.2MP Digital Camera DSRL … $ 750
Kit Canon Kamera 1234B002 … $ 300
Canon EOS 30D Kamera dixhitale Canon DSRL & … $ 350

Canon EOS 400D Trupi / rebel XTi Vetëm ….$ Digital Camera 240usd
Canon Digital Rebel XT / EOS 350D Digital Camera me lente EF-S 18-55mm … $ 220usd
Canon EOS 5D-Trupi i Thjeshtë ….$ Digital Camera 400usd

Canon EOS Kiss X2 12MP Kamera DSLR … $ 320
Canon EOS-1Ds Mark III Kamera 21.1MP DSRL ….$ 2500
Canon EOS 450D 12MP Kamera DSLR … $ 400
Canon EOS 40D DSLR Camera 10.1MP ….$ 530
Canon EOS 5D 12,8 Megapiksel Kamera DSLR ….$ 1230

Kamera Nikon D700 DSLR ……$ 900
Kamera Nikon D3 DSLR 12.1MP ….$ 1200
Kamera D60 Nikon DSLR 10MP Digital ….$ 230
Nikon D300 12MP DX Kamera profesionale DSLR ….$ 600
Nikon D200 10MP Trupi Digital Camera … $ 550

Paketa Përmbajtja

Kamera 1 Nikon D700 DSLR
1 Pak EN-EL3e Battery
1 ngarkues MSH-18a Battery
1 UC-E4 Data Cable (USB)
1 EG-D100 Av Cable
1 NJË-D700 rrip
1 CD-ROM
1 LCD Mbroni Cover

Nikon D80 Digital Camera me lente 18-135mm ….$ 450usd
Nikon D80 Trupi i Thjeshtë …..$ Digital Camera 350usd
Nikon D40 Digital Camera me G-II Lens 18-55mm ….$ 230usd
Nikon D90 Digital Camera me 18-135mm lente … $ 520

legit Olny dhe blerësit serioze lejohet të na kontaktoni në

cemeraworldltd@gmail.com

electronistoreplaza@gmail.com

mobilestoreplaza@hotmail.com

MENAXHIMI


Fjalë Kyçe:
Statistika: 819 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nikon D80 Digital Camera me lente 18-135mm ….$ 450usd

Postuar Nga:

simao

London


23/07/2010 5:57 am
Ofertat Më Të Shikuara