Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

NOKIA N900 DHE SONY ERICSSON TE RINJ NE KUTI ME TE GJITHE AKSESORET.

690 Euro

Përshkrimi

SHITET SONY ERICSSON XPERIA X10 MINI PRO I RI NE KUTI ME TE GJITHE AKSESORET E MUNDSHEM.SMARTPHONE .TOUCHSCREEN PLUS TASTIERE.
DHE NOKIA N900 I RI .nokia n900 esht i ri ne kuti,me te gjith aksesoret, Procesori arrin deri ne 1.15 Ghz me overlock, memoria e brendshme 32 gb, ram 256, me sistem operativ mameo 5 (Linux), video thirrje nepermjet skype,dhe nepermjet msn hotmail,me transmetues FM te inkorporuar(degjon muziken e tel nepermjet kasetofonit te makines), GPS te inkorporuar , ata qe e njohin e dine qe eshte nje mini laptop.
Demostrim te Video-call nepermjet Skype http://www.youtube.com/watch?v=lz9zw…eature=related
Karakteristikat teknike http://europe.nokia.com/find-product…specifications.
NE KUTI ME TE GJITHE AKSESORET E MUNDSHEM.

JEPNI OFERTAT TUAJA PER KETA SUPER SMART PHONE .


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1120 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

NOKIA N900 DHE SONY ERICSSON TE RINJ NE KUTI ME TE GJITHE AKSESORET. NOKIA N900 DHE SONY ERICSSON TE RINJ NE KUTI ME TE GJITHE AKSESORET. NOKIA N900 DHE SONY ERICSSON TE RINJ NE KUTI ME TE GJITHE AKSESORET. NOKIA N900 DHE SONY ERICSSON TE RINJ NE KUTI ME TE GJITHE AKSESORET.

Postuar Nga:

HYSEN

FIER


04/03/2011 5:20 am
Ofertat Më Të Shikuara