Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Nokia N97

300 Euro

Përshkrimi

Shes celular NOKIA N97 ORIGJINAL.Cel eshte ne gjendje shume te mire dhe i mire mbajtur si dhe i azhornuar here pas here me versionet me te fundit.Aktualisht ka versionin 21.0.045 ( qe eshte i fundit qe ka dale )jam perdoruesi i pare dhe cel ka dy muaj i perdorur. Per me teper shikoni fotot !!!


URL: http://www.ofroj.com/
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1084 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nokia N97 Nokia N97 Nokia N97

Postuar Nga:

Joni_999

Jonildi_9@hotmail.com


21/04/2010 3:38 pm


0693568002


Ofertat Më Të Shikuara