Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Oferte Brand New Blackberry

300 Euro

Përshkrimi

Oher, oferte Brand New Blackberry Bold 9700 Onyx Lexuara ne Kutine 300 Euro
Ne jemi Herman Panson Elektronikë, themeluar në vitin 1963, është një eksportues kryesor i ekraneve LCD, Computer laptopë, telefonat celularë, Digital Kamera dhe Zbavitje Instrumenti .. Ne jemi duke kërkuar për blerësit serioze te produkteve tona, Ne do t’ju japë një shumë të mirë dhe konkurrues çmimi për të gjithë goods.Because tonë ne duam të ndërtojmë një marrëdhënie të mira dhe të qëndrueshme të biznesit gjatë me ju.

Emri i kompanisë: Herman Panson Elektronikë

Adresa: 7.350 NW 35 Ter Miami, FL 33.122-1.241 Shtetet e Bashkuara

Kontakt E-mail Adresa:
info.hermanelectronics@gmail.com
sale_hermanelectronics@hotmail.com


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 811 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Oferte Brand New Blackberry