Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Oferte Katalog Produktesh

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, oferte Katalog produktesh
Pershendetje , ky eshte nje katalog i vogel produktesh , thjesht sa per ide,
Ne tregtojme
Playstation 3, vetem njesi teke (jo shumice)
Aksesor, lojra dhe leva per te teke dhe shumice
Sisteme lojrash klasik (shih katalogun per me teper)
Telefona ,origjinal dhe kopje (ne katalog jane vetem pak prej tyre)
Kamera digitale me cmimet me te lira ne Shqiperi (shih katalogun)
Laptop mini dhe Laptop Apple te vjeter G3,dhe G4 me cmim ideal.

Nqf se keni ndonje porosi te vecante ajo eshte e mirepritur edhe nqf se eshte dicka e vogel ,apo e madhe cfare do lloj produkti elektronik te jete ajo.
Gjithsesi ne jemi te specializuar per produkte qe kushtojne maksimumi rreth 400 USD pasi e njohim situaten ekonomike ne Shqiperi.

Per cdo pyetje apo sqarim te metejshem :
Email: klajdirijo@yahoo.com

Linku ku mund te shkarkoni katalogun pasi ketu tek njoftimet limiti eshte shume i vogel.

http://rapidshare.com/files/344341525/Catalog.docx


URL: http://rapidshare.com/files/344341525/Catalog.docx
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1326 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi