Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Laptop

Kontakt

Përshkrimi

Shërbimi i parë online dhe i vetmi në Kosovë e Rajon: bëjm heqjen e password-it në bios për të gjitha llojet e laptopave: FUJITSU SIEMENS, DELL, SONY VAIO dhe për disa lloje nga këta laptopa siq janë: ACER, ADVENT, ASUS, COMPAQ, E-SYSTEM, HP, PACKARD BELL, PHILLIPS, SAMSUNG, TOSHIBA. Shërbimi kryhet online përmes internetit kështu që nuk ka nevoj të sillen laptopat në servis.

Cel. : +38649316846


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 916 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj Laptop

Prishtinë - Kosovë


01/11/2009 9:48 am


+38649316846


Ofertat Më Të Shikuara