Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Pjese te Kompjuterit per shitje

Kontakt

Përshkrimi

Ofrojme per shitje komponente te ndryshem te kompjuterit prandaj ju mund te blini pjese te cfare doshme te PC me nje qmim teper te lire na Kontaktoni…
Ja dhe pjeset qe ne i ofrojme :
RAM : DDR, DDR2, DDR3

Processor:AMD ose Intel (dualcore, core2duo, quad core, i7)

HDD: 300GB , 500GB, 1TB

Monitore: Samsung, Philips, LG 17″ 20″ 22″ dhe 24″

Karte Grafike: ATI ose Nvidia cdo lloj modeli

Motherborde: cdo lloj modeli

Per me teper cdo lloj softweri qe ju nevojitet si dhe me tutorialet perkates.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1821 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

PC Softwer

Albania


01/09/2009 11:12 am
Ofertat Më Të Shikuara