Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Program per qendisje Eos 3

800 Euro

Përshkrimi

Ofroj Program per qendisje per cdo lloj makineria per vetem 800 euro –eos 3.
Eshte gati per qendisje dhe brenda 10 sekondave lidhet me cdo lloj makinerie qa\e ka LPT ose cdo lloj tjeter port komunikues.
Mundet te instalohet ne sa kompjutera te keni dhe nese nuk deshironi ta bleni Cd ateher mundemi tua instalojme programin drejtpersedrejti ne PC keshtu qe ju kushton me lire.


URL: http://www.eos3.com/index.php?en
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1882 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj Program per qendisje Eos 3

Postuar Nga:

Eos 3

Albania


30/08/2009 6:23 am
Ofertat Më Të Shikuara