Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofrojme kompjutara te ndryshem – Gentikompjuter

Kontakt

Përshkrimi

Gentikompjuter LEZHE
OFERTE

OFROJME KOMPJUTERA TE NDRYSHEM

AKSESORE
KOMPJUTERA BRAND KOMPJUTERA TE ASEMBLUAR KASA DHE USHQYES MOTHERBOARDS PROÇESORE HARDDISQE KARTA GRAFIKE DISQE OPTIKE MEMORJE RAM KARTA TE TJERA MONITORE PRINTER, FOT,FAX,SCANERA SISTEME USHQIMI, UPS, BATERI MAUSE TASTIERA SPEAKERA, SUBWUFERA WEB KAMERA, KUFJE FLASH DRIVERS USB MP3-MP4 / KARTA MEMORJE AP DIGITALE, VIDEOPROJEKTOR RRJETE / INTERNET / TJERA KABLLO – ADAPTORE KANCELERIKE TE NDRYSHME
SERVIS ME QMIM TE ARSYSHEM
SOFTWARE TE NDRYSHME

0682335053
IRGENTI@LIVE.COM


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 903 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofrojme kompjutara te ndryshem – Gentikompjuter Ofrojme kompjutara te ndryshem – Gentikompjuter

Postuar Nga:

Ofrojme kompjutara te ndryshem - Gentikompjuter

Lezhë - Shqipëri


28/10/2009 11:09 am


0682335053


Ofertat Më Të Shikuara