Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Okazion! Paisje Aksesore për Console dhe Handheld

110 Dollar

Përshkrimi

Okazion pajisje Aksesore per Console dhe Handheld 110 USD
Ofroj Consoles dhe Handheld me cmimet me te lira ne Tirane.

NINTENDO DS LITE (140mije lek te vjetra)
LOJRA PER CDO SISTEM (cmimet variojne,kontakto ne email per me teper)
AKSESOR PER CONSOLES SI FISHA COMPONENT HD PER PLAYSTATION2 DHE 3 (JO HDMI)(fillojne nga 5 mije lek te vjetra)
ARCADE CONTROLLER -Leve njesoj sic kane qene neper salla lojrash per PC ose SEGA SYSTEMS CONSOLES.(20 mije lek te vjetra)
NINTENDO 64 vetem CONSOLE (25 mije lek te vjetra)

Ofroj shume shume gjera tjera per ti permendur te gjitha ketu , nqf se jeni te interesuar kontaktoni ne email : klajdirijo@yahoo.com

Ju faleminderit!

Tel. : 29838923283


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 912 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi