Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

PAISJE PER PIKA PRINTIMI DHE ZYRA PROJEKTIMI

3000 deri 500 eur Euro

Përshkrimi

FOTOKOPJE INXHINIERIKE RICOH FW 780
PLOTER HP DESIGNJET 500 42 INCH
PLOTER HP DESIGNJET 800 24 INCH
PLOTER HP 70 24 INCH


URL: www.studiopumo.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1062 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ALBTECH

tirane


08/07/2010 2:48 pm


0682096317


Ofertat Më Të Shikuara