Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Pc + Monitor Pentium 4

300 Euro

Përshkrimi

Berat, shes gjashte kompjutera te tipit pentium 4.
Te dhenat:
procesori pentium 4 socket 775 dual core 3.06 ghz
1 giga ram
motherboard Asus chipset intel 945
hardisk 160 giga
karta grafike nvidia 7100 dhe 7300
monitore LCd 17 polesh Samsung 710 n
Kompjuterat jane te kompletuar me programe edhe lojra te ndryshme
si serite Fifa ,Call of duty,lojra strategjike.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 865 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Pc + Monitor Pentium 4

Berat/Albania


05/09/2009 6:13 pm


0672968800


Ofertat Më Të Shikuara