Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

“PC WORLD” Laptope cilesore me shumice dhe pakice, direkt nga usa

Kontakt

Përshkrimi

“PC WORLD” disponon per shitje me shumice e pakice laptope te sapoardhur nga amerika dora e pare. Per rishitesit kemi cmime fantastike, na kontaktoni dhe do te shikoni..

Acer

Lloji I procesorit Amd Athlon
Shpejtesi procesori 1.6 Ghz
Ram 3 Gb
Hard drive 160 Gb
Optical drive Double-layer DVD±RW/CD-RW
Ekran 15.6″
Karte grafike 1919 Mb
Bateria 6 Cell
Usb ports 2 ports
Bluetooth Jo
Kamer & Mikrofon Jo

Cmimi ??? Euro ( kontakto ne nr fiks 5425-70-07 per pakice e shumice )
__________________________________________________ _______
HP

Lloji I procesorit Intel dual core
Shpejtesi procesori 2.1 Ghz
Ram 4 Gb
Hard drive 320 Gb
Optical drive Double-layer DVD±RW/CD-RW
Ekran 15.6″
Karte grafike 1695 Mb
Bateria 6 Cell
Usb ports 3 ports
Bluetooth Jo
Kamer & Mikrofon Po ( e integruar )

Cmimi ??? euro ( kontakto ne nr fiks 5425-70-07 per pakice e shumice )

__________________________________________________ ________________________

Sony Vaio

Lloji I procesorit Intel Core 2 duo
Shpejtesi procesori 2.1 Ghz
Ram 4 Gb (mundesi shtese deri ne 8gb)
Hard drive 500 Gb
Optical drive Double-layer DVD±RW/CD-RW
Ekran 15.6″
Karte grafike 2287 Mb
Bateria 6 Cell
Usb ports 3 ports
Bluetooth Po
Kamer & Mikrofon Po ( e integruar )

Cmimi ??? Euro ( kontakto ne nr fiks 5425-70-07 per pakice e shumice )

__________________________________________________ _________________________

HP Pavilion Dv 4

Lloji I procesorit Amd Turion ll
Shpejtesi procesori 2.2 Ghz
Ram 4 Gb ( mundesi shtese deri 8gb )
Hard drive 320 Gb ( 7200 rpm )
Optical drive Double-layer DVD±RW/CD-RW
Ekran 14.1″ HD
Karte grafike 128 Mb
Bateria 6 Cell
Usb ports 3 ports
Bluetooth Jo
Kamer & Mikrofon Po ( e integruar )

Cmimi ??? euro ( kontakto ne nr fiks 5425-70-07 per pakice e shumice )

__________________________________________________ _______________________

HP Pavilion DV 4

Lloji I procesorit Intel core 2 duo
Shpejtesi procesori 2.2 Ghz
Ram 4 Gb ( mundes shtese deri 8gb )
Hard drive 320 Gb
Optical drive Double-layer DVD±RW/CD-RW
Ekran 14.1″ HD
Karte grafike 1695 Mb
Bateria 6 Cell
Usb ports 3 ports
Bluetooth Jo
Kamer & Mikrofon Po ( e integruar )

Cmimi ??? Euro ( kontakto ne nr fiks 5425-70-07 per pakice e shumice )

__________________________________________________ _______

HP Pavilion Dv 6

Lloji I procesorit AMD Turion ll dual core
Shpejtesi procesori 2.2 Ghz
Ram 6 Gb ( mundesi shtese deri 8gb )
Hard drive 320 Gb
Optical drive Double-layer DVD±RW/CD-RW
Ekran 15.6″
Karte grafike 1695 Mb
Bateria 6 Cell
Usb ports 3 ports
Bluetooth Jo
Kamer & Mikrofon Po ( e integruar )

Cmimi ??? Euro ( kontakto ne nr fiks 5425-70-07 per pakice e shumice )

__________________________________________________ _______

HP Pavilion Dv 6

Lloji I procesorit Intel core 2 Duo
Shpejtesi procesori 2.2 Ghz
Ram 4 Gb ( mundesi shtese deri 8gb )
Hard drive 500 Gb
Optical drive Double-layer DVD±RW/CD-RW
Ekran 15.6″
Karte grafike 1695 Mb
Bateria 6 Cell
Usb ports 4 ports
Bluetooth Jo
Kamer & Mikrofon Po ( e integruar )

Cmimi ??? Euro ( kontakto ne nr fiks 5425-70-07 per pakice e shumice )

__________________________________________________ _______________________

HP Pavilion Dv 7

Lloji I procesorit AMD Turion ll
Shpejtesi procesori 2.4 Ghz
Ram 4 Gb ( mundesi shtese deri 8gb)
Hard drive 500 Gb
Optical drive Double-layer DVD±RW/CD-RW
Ekran 17.3″
Karte grafike 2046 Mb
Bateria 8 Cell
Usb ports 4 ports
Bluetooth Jo
Kamer & Mikrofon Po ( e integruar )

Cmimi ??? Euro ( kontakto ne nr fiks 5425-70-07 per pakice e shumice )

Kontakt:

comptech05@hotmail.com
ose
ne nr fiks te dyqanit tone “PC WORLD”
5425-70-07


Fjalë Kyçe: , , , , , , , , , ,
Statistika: 1278 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

“PC WORLD” Laptope cilesore me shumice dhe pakice, direkt nga usa