Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Për Shitje: Iphone 5 64gb €350 & Iphone 5S 64GB €450 Blej 2 merrni 1 Pa pagesë

400 Euro

Përshkrimi

Për Shitje: Iphone 5 64gb €350 & Iphone 5S 64GB €450 Blej 2 merrni 1 Pa pagesë

(BUY 2 GET 1 FALAS SI NJË RIIMBURSIM)

Çmimet më të ulët Kontrolluar, gamë të madhe Produkt, 24/7
Online Mbështetje, Fast Shipping garantuar, Siguria
Siguroi dhe Siguri.
Asnjë Extra E.g Charge Tax & akuzë Custom

BB Pin: 2AD94306

Skype: isell.gadgetsonline

WhatsApp Chat: +601116262477

Apple iphone 5S 64gb… € 450
Apple iphone 5S 32gb…. € 400
Apple iphone 5S 16gb….. € 350

Apple iphone 5 64gb… € 350
Apple iphone 5 32gb…. € 300
Apple iphone 5 16gb….. € 250

BlackBerry Q5. €200
BlackBerry Q10 . €300
BlackBerry Porsche P9981 . €400
Blackberry bold touch 9900/9930 €220

Samsung I9300 Galaxy S IV . €300
Samsung I9300 Galaxy S III . €250
Samsung Galaxy Note N7000 . €220
Samsung Galaxy Note II N7100 . €250

Për Hetimor & Informacione Kontakt ::

BB Pin: 2AD94306

Skype: isell.gadgetsonline

WhatsApp Chat: +601116262477

Phone Number: +601116262477

Email: isell.gadgetsonline@hotmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 574 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Për Shitje: Iphone 5 64gb €350 & Iphone 5S 64GB €450 Blej 2 merrni 1 Pa pagesë Për Shitje: Iphone 5 64gb €350 & Iphone 5S 64GB €450 Blej 2 merrni 1 Pa pagesë Për Shitje: Iphone 5 64gb €350 & Iphone 5S 64GB €450 Blej 2 merrni 1 Pa pagesë

Postuar Nga:

Jamal Mubarak

Brunei Muara


18/09/2013 7:42 am


601116262477


Ofertat Më Të Shikuara