Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Play Station 2, slim

10000 Lek

Përshkrimi

Play Station 2, i holle, ne gjendje shume te mire pune. Perdoret per te luajtur dhe per te pare DVD. E shes per arsye mosperdorimi. Ne cmim, perfshihen:

– Play Station
– Doreze origjinale
– Memory Card
– mbi 10 CD me lojra te ndryshme
– Kutia dhe manuali i perdorimit


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 710 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi