Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Poltrona per PS3

Kontakt

Përshkrimi

20 poltrona (teke) per videogame.17 prej tyre lekure ngjyre e zeze me 2 bokse dhe subvufer,me fisha per Playstation 3 ose Playstation 2 ose Nintendo.2 te kuqe me madhesi me te vogel (per femije)dhe 4 te tjera model i vecante.Shiten per arsye te mbylljes se biznesit


URL: www.ofroj.com
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1090 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Poltrona per PS3