Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Programojme PSP te te gjitha llojeve

1000 Lek

Përshkrimi

Tirane,Programojme PSP te te gjitha llojeve
PsP 1000 – 1000 Leke

Psp 2000 – 1500 Leke

Psp 3000 – 3000 Leke
(Nuk ka njeri pervec meje qe mund te programoje keta lloj psp ne Shqiperi )

Kujdes Psp Duhet te jene NE VERSIONIN 5.03 OSE VERSION ME TE VJETER -Per shkak qe me version me te laret nuk mund te behen.

Beni zgjedhjen tuaj Dhe telefononi Programimi behet per 30 Min As me pak as me shume

Faleminderit per mirkuptimin!

Cel. : 0672550893


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 844 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Programojme PSP te te gjitha llojeve

Tirane - Shqiperi


06/01/2010 9:29 am


0672550893


Ofertat Më Të Shikuara