Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

PS3 Crack , Luaj Lojra te Shkarkuara ne PlayStation 3

80 Euro

Përshkrimi

Deshironi te Luani Lojra PA FUND ne PlayStation 3 tuaj . Mjafton USB jone , dhe jeni te lire nga disqet 80 Euroshe . Plus ne cmim perfshihet dhe nje Loje Falas , Lojrat e tjera mund ti shkarkoni vete ose ti merni tek ne per vetem 500 Leke .

Plus oferta vazhdon me Gaming HDD
Hard Disk Portable Laptopi PLOT me lojra (MBI 25 Lojra + HDD Verbatim 320 GB) per vetem 15 000 Leke .

Perfitoni nga cilesia maksimale e USB ne treg. Gjithashtu ofrojme dhe modele me te lira te USB por qe nuk keshillohen .

Per me shume na kontaktoni :

info@e-shop.al
068 20 56251


URL: www,e-shop.al
Fjalë Kyçe: , , , , , , , ,
Statistika: 1378 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi