Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

salle interneti,qender interneti

Kontakt

Përshkrimi

15 kompjutera + 1 kompjuter per server (me programin e nevojshem per salle interneti) Tavolina, karrige, tastjere, maus, kamera bateri per cdo kompjuter Tavolinat jane shume te pershtatshme dhe te REHATSHME…. 2 printera CANON dhe SAMSUNG…(printer+fotokopje+scaner) . 1 SWITCH me 24 porta 2 MODEM (njeri me 4 porta tjetri me 1 porte) Telefon GJITHASHTU KABLLOT E RRJETIT + PRIZA 3-SHE PER CDO 2 KOMPJUTERA. KOMPJUTERAT JANE NGA 1 GB RAM SECILI.. KOMPJUTERAT JANE BLERE TE RINJ,2 VJET TE PERDORUR DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE. Te interesuarit mund te me kontaktojne ne email: lin_sh2002@yahoo.com nr. tel. 0685583593. SHITEN PER ARSYE EMIGRIMI MUND TE SHITEN DHE VETEM KOMPJUTERAT. aktualisht ndodhen ne pune. CMIMI ESHTE TEPER I VOLITSHEM…………………..


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1548 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

salle interneti,qender interneti salle interneti,qender interneti salle interneti,qender interneti salle interneti,qender interneti salle interneti,qender interneti salle interneti,qender interneti salle interneti,qender interneti