Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Samsung D900

100 Euro

Përshkrimi

Shes Samsung D900 Origjinal
3 MegaPixels
1 GB hapesire memorie
Ngjyra e zeze

Se bashku me te ju dergoj edhe USB kabllen per lidhje me PC dhe Samsung PC Studio CD origjinale dhe librat perkatese te tij.

Eshte i njejte si ky ne foto, eshte i ruajtur mire, jo shume i perdorur.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1708 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Samsung D900

Postuar Nga:

Atdhe

Pejë, Kosovë


20/10/2009 11:11 am


0037744714214


Ofertat Më Të Shikuara