Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
   »

Shes 15 kompjutera

Kontakt

Përshkrimi

Kontaktoj vetem me telefon.
Mbyllet nje biznes interneti , shiten 15 kompjutera me cmim mjaft te arsyeshem, bashke me tavolina dhe karrige , kemi dhe 4 xboxe bashke me tv 28 polsh + leva, kemi dhe bateri qe mbajne sistemin e kompjuterave qe mban kompjuterat deri ne 6 ore pasi fiken dritat, te gjitha keto mund te shiten edhe vec e vec.
Adresa: Blloku Gintash – Laprake – Tirane

Cel. : 0682079376


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1667 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi