Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes 16 kompjutera

Kontakt

Përshkrimi

Shitet biznesi i nje salle interneti ne rrugen Myslym Shyri. salla ka 16 kompjutera ne pune dhe te gjithe jane te kompletuar. Shitet per arsyje te angazhimeve te tjera. Per informacione kontaktoni
Tel 0682080313
tel 0672011286

Tel. : 0682080313

Cel. : 0672011286


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1041 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi