Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes 16 kompjutera

Kontakt

Përshkrimi

Shitet biznesi i nje salle interneti ne rrugen Myslym Shyri. Salla ka 16 kompjutera ne pune dhe te gjithe jane te kompletuar. Shitet per arsyje te angazhimeve te tjera. Per informacione kontaktoni:
Tel. :0682080313
Cel. : 0672011286


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 963 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes 16 kompjutera

Tirane/Albania


26/10/2009 1:25 pm


0682080313


Ofertat Më Të Shikuara