Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes 2 telefona blacberry bold 9000 dhe iphone 2gs

60000 Lek

Përshkrimi

Tirane, shes 2 telefona blacberry bold 9000 dhe iphone 2gs 60.000 Leke
shes 2 telefona
nje blacberry bold 9000 dhe
nje iphone 2gs 8g.te 2 telefonat jane ne gjendje te
mire dhe shiten se bashku me aksesoret e tyre.te 2 telefonat
kushtojne 60.000

Cel. : 0695389545


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 2040 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes 2 telefona blacberry bold 9000 dhe iphone 2gs

Postuar Nga:

Shes 2 telefona blacberry bold 9000 dhe iphone 2gs

Tirane / Shqiperi


16/10/2010 3:18 pm


0695389545


Ofertat Më Të Shikuara