Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes 7 PC dhe Monitor IBM NETVISTA

150 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes 7 PC+Monitor IBM NETVISTA 150 Euro
Shiten 7 kompjutera+ monitor , origjinale IBM
shiten per arsye mbyllje aktiviteti me cmimin 150€

Cel. : +355692774519


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1166 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes 7 PC dhe Monitor IBM NETVISTA