Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Aparat Fotografik Digital Casio Exilim

80 Euro

Përshkrimi

Tirane, Shes Aparat Fotografik Digital Casio Exilim. Cmimi 80 Euro
Shitet aparat fotografik digital Casio Exilim EX-Z6, me bateri NP-20 3.7 V 700mAh dhe karikues baterie.
Bateria nuk karikon. Aparati eshte ne gjendje shume te mire.
Cmimi 80 Euro.
Cel: 0693295272


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 800 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi