Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Aparat Fotografik Digital Casio Exilim

80 Euro

Përshkrimi

Ofroj per shitje nje aparat fotografik Digital Casio Exilim EX-Z6, me bateri NP-20 3.7 700 mAh dhe karikues baterie por bateria nuk karikon ndersa aparati eshte ne gjendje perfekte…NA kontaktoni!!!


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1037 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Aparat Fotografik  Digital Casio Exilim

Postuar Nga:

Digital Casio Exilim

Tiranë/Albania


30/08/2009 8:19 pm


0693295272


Ofertat Më Të Shikuara