Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes aparat fotografik profesional Canon

50000 Lek

Përshkrimi

Tirane, shes aparat fotografik profesional canon 50.000 Leke
Aparat fotografik digital profesional CANON EOS 350 D 8.0 MP Digital, me dy objektive 18 -55 dhe 90-300 origjinal te canonit, me bateri te madhe grips ( 2 bateri ) dy karikuesa Canon, dy karta memorje 1 GB dhe 4 GB, cante e fisha qe lidhet me kompjuterin.

Cel. : 0692089748

Cel. : 0692089748


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 3496 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes aparat fotografik profesional Canon