Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes aparatin fotografik NIKON D40

48000 Lek

Përshkrimi

Shes aparat fotografik NIKON D 40, profesional i paisur me karikues dhe ka dy objektive 18-55 dhe teleobjektiv 55 – 200 NIKON, ka dhe karte memorje 2 GB SD, fishen(kabllon) qe lidhet me kompjuterin,dhe perdorimi manual, si dhe diskun e instalimit, i blere ne muajn mars shume pak i perdorur vetem 600 shkrepje(berje foto), ka dhe cante profesionale.
0692089748


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1347 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes aparatin fotografik NIKON D40

Postuar Nga:

Aparat Fotografik

Tiranë/Albania


29/08/2009 9:27 am


0692089748


Ofertat Më Të Shikuara