Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHes Apple Iphone 3G

300 Euro

Përshkrimi

Shes telefona Apple Iphone 3g. Telefonat jane te ri (te ardhur nga jashte) dhe ne kutite perkatese. Cmimi eshte i arsyeshem.

Shenım: merren me porosı
porosıa e rradhes eshte derı me daten 12.09.2009


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 889 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Apple Iphone

Shkoder/Albania


08/09/2009 12:58 pm


0672814127


Ofertat Më Të Shikuara