Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes AudiCodes MP – 124

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, shes Audicodes MP -124
Ofrohen 12 cope MP-124(Audiocodes MP-124FXS Analog VoIP Gateway MP124).
Pajisjet jane te reja dhe jane ne Tirane.
Cdonjera nga pajisjet mund te lidhet ne nje IP network dhe ne cdo njeren prej tyre mund te instalohen deri ne 24 pajisje analoge, sic jane telephone analoge tradicionale apo fakse.
Pajisjet mund te shiten edhe ne menyre individuale.
Te interesuarit te kontaktojne ASC tek telefonat:
044 800 306 ose 044 800 510


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 739 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes AudiCodes MP - 124

Tirane - Shqiperi


22/12/2009 4:59 pm


044 800 306


Ofertat Më Të Shikuara