Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes BlackBerry Curve 8300

180 Euro

Përshkrimi

Shes BlackBerry Curve 8300 180 Euro
qe eshte fare pak i perdorur, Software i fundit. Cmimi eshte i arsyeshem dhe na kontaktoni nese deshironi ta blini.

Cel.0692191684


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 907 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes BlackBerry Curve 8300

Postuar Nga:

BlackBerry

Tiranë - Albania


27/09/2009 3:04 pm


0692191684


Ofertat Më Të Shikuara