Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Brand New Samsung Sgh 16 gb Omnia

280 Dollar

Përshkrimi

Description: Samsung i900 Omnia është markë e re dhe është furnizuar me një garanci Boxed 12 prodhuesve muaj së bashku me komponentët e mëposhtme:

Celular samsung i900 Omnia
1 x Nokia Battery
Travel / mbetet ngarkues
Wired Stereo Handsfree
USB kabllo Data
User Guide & CD.

Lista e cmimeve:

Samsung SGH-i900 16GB kosto Omina 280USD.
Samsung SGH-i900 Omnia 8gb kosto 240USD.
Samsung SGH-i8510 INNOV8 kosto 260USD.

Kjo celularësh të vërtetë nuk janë gjithçka. Samsung Omnia ka Windows Mobile 6.1 Professional me porosi Samsung e ndërfaqes TouchWiz të lartë. Omnia ka një aparat 5 megapixel me fokusim automatik, flash, një imazh stabilizuese, njohje fytyrë dhe geotagging.

Ky telefon SIM lirë ka asnjë logot rrjetit; është hapur fabrika e lejon atë të punojë me ndonjë rrjet apo ndonjë Simcard.

GJUHËT: anglisht, arabisht, bullgarisht, Kroacia, Deutsch, frëngjisht, italisht, Hollandë, portugalisht, lituanez, Letonia, Espanol, Dansk, Svenska, Pycck, polake, koreane, kineze Simplified, Japanese, Suomi, Norsk, rusisht.

Na kontaktoni: Ju mund të na kontaktoni në çdo kohë duke përdorur informacionin e kontaktit në Seller:

Fastlink LLC Elektronikë.
971.556.886.048.
Bur-Dubai
Emiratet e Bashkuara Arabe.
Skype ID: fastlinkinc
fastlink_electronicsllc@emirates.net.ae

Cel. : +971556886048


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 894 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Brand New Samsung Sgh 16 gb Omnia Shes Brand New Samsung Sgh 16 gb Omnia