Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Canon A560 PowerShot

155 Euro

Përshkrimi

Shes nje aparat fotografik Canon A560 Power Shot me keto cilesi :
7,10 MegaPixel, (3.072 Pixel x 2.304 Pixel),
Zoom: 4x optik, 4x digital,
2,50″ LCD-Monitor, CCD Sensor 1/2,50″,
ISO 80, ISO 100, ISO 200, ISO 400, ISO 1600,
Video SD 2 GB (Secure Digital Memory Card), Dalje-AV, USB 2.0, Permasat: Gjeresi 91 mm x Lartesi 64 mm x Trashesi 43 mm, Pesha 205 g

Cante Tamrac. Aparati eshte blere ne Gjermani dhe eshte shume pak i perdorur.Te interesuarit te na kontaktojne


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 818 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Canon A560 PowerShot

Postuar Nga:

Aparat Fotografik

Tiranë/Albania


01/09/2009 11:30 am


0672247037


Ofertat Më Të Shikuara